Vítáme Vás ve skupině Uháčko – sháním služby, doporučte firmu, nabídka práce, Uherské Hradiště a okolí.
Skupinka byla založena především pro nás Hradišťáky a obyvatele blízkého okolí (region Slovácko) s cílem doporučit nebo poptat jakoukoliv firmu a její službu, která je poskytována v Uh. Hradišti a okolí.

Ještě než začnete s prvním postem, přečtěte si prosím pravidla této skupiny, jsou závazná pro všechny její členy a jejich nedodržování může vést až k vyloučení, případně trvalému zablokování ze skupiny.

1) Fotky vkládejte čitelné a jasně vystihující prodávaný předmět. Nekvalitní fotky na zdi můžou být bez varování smazány.

2) Vkládejte vždy pouze jednu fotku položky (popř. koláž), detailnější fotky si může nakupující vyžádat formou soukromé zprávy.

3) Fotky řádně popište do popisku, ne do komentářů. Snažte se firmu nebo její službu co nejlépe popsat.

4) V případě, že kterýkoliv člen skupiny zaznamená neférové nebo podvodné jednání ze strany nabízejícího nebo poptávajícího, oznámí to správci skupiny spolu s kopií reklamovaného příspěvku, konverzace apod. Správce po posouzení situace může člena ze skupiny vyloučit a trvale zablokovat.
Pro tyto účely využívejte funkci
“nahlásit” !

5) Ve skupině je zakázáno

  • Sdílet vlastní post přidaný v této skupině za účelem “topování” (post může být opětovně přidán, avšak nejvýše jedenkrát za měsíc).
  • Inzerovat a propagovat soutěže, půjčky, léky, erotické pomůcky, jiné fb skupiny, řetězové zprávy apod.
  • Kopírovat nabídky služeb z jiných Facebook skupin pokud se nejedná přímo o firemní stránku.
  • Vytvářet duplikáty stejného příspěvku!
  • Spamovat v komentářích.
  • Nadávat, osočovat, či jinak urážet ostatní členy skupiny.
  •  

6) Tato skupina není určena pro prodej dětského zboží, ani jiného zboží. Slouží k tomu jak je uvedeno v nadpise: sháním služby, doporučte firmu, nabídka práce, Uherské Hradiště a okolí. Příspěvky jiného typu budou bez varování mazány a v případě opakovaného vkládání bude nabízející ze skupiny vyloučen.

7) Všechny pracovní nabídky musí být specifikovány co do náplně práce a konkrétního zaměstnavatele. Inzerovat nabídky práce s jakoukoliv formou vstupního poplatku pro uchazeče jsou přísně zakázány a povedou k trvalé blokaci nabízejícího.

Správci skupiny si vyhrazují právo v případě porušení výše uvedených pravidel kohokoliv vyloučit a při opakovaném porušení pravidel trvale zablokovat, a to bez předchozího upozornění.

Přejeme vám příjemné nakupování!