Vítáme Vás ve skupině Uháčko – služby, firmy, inzerce, poptávka!

Skupinka byla založena především pro nás Hradišťáky a obyvatele blízkého okolí (region Slovácko) s cílem zprostředkovat zdarma nákup a prodej použitých věcí s osobním předáním. Ušetříme za poštu, věci si můžeme osobně prohlédnout a zkontrolovat a tím oběma stranám – nakupujícímu i prodávajícímu umožníme maximální bezpečnost každé transakce. Dále je možné zde doporučit nebo poptat jakoukoliv službu, která je poskytována v Uh. Hradišti a okolí.

Ještě než začnete s prvním obchodováním, přečtěte si prosím pravidla této skupiny, jsou závazná pro všechny její členy a jejich nedodržování může vést až k vyloučení, případně trvalému zablokování ze skupiny.

1) Fotky vkládejte čitelné a jasně vystihující prodávaný předmět. Nekvalitní fotky na zdi můžou být bez varování smazány.

2) Vkládejte vždy pouze jednu fotku položky (popř. koláž), detailnější fotky si může nakupující vyžádat formou soukromé zprávy.

3) Fotky řádně popište do popisku, ne do komentářů (stav, cena, apod.). Snažte se zboží nebo nabídku/poptávku, co nejlépe popsat.

4) Pokud máte zájem o nabízenou věc, napište do komentáře např. slovo „rezervace“, apod., na detailech předání se můžete s prodávajícím domluvit formou soukromé zprávy, případně v komentáři pod fotkou.

Vřele doporučujeme formu osobního předání a úhradu v hotovosti. Upozorňujeme, že inzeráty vyžadující platbu předem nebo dodání zboží s časovým odstupem více dní jsou zakázány a budou bez varování smazány.

Každý nakupující i prodávající jedná na vlastní zodpovědnost a správce skupiny není žádným způsobem zodpovědný za nevydařené transakce.

5) Prodané věci prosím ihned smažte!!! Je třeba dodržovat ve skupině pořádek.

6) Tato skupina není určena pro přeprodej zboží z domácích a zahraničních eshopů typu Ebay, AliExpress, aj. ani jako podpůrná platforma katalogového prodeje, typu Betterware, Dedra, Avon, Oriflame apod. Stejně tak nepodporujeme prodej napodobenin značkových produktů. Příspěvky tohoto typu budou bez varování smazány.

7) V případě, že kterýkoliv člen skupiny zaznamená neférové nebo podvodné jednání ze strany nabízejícího nebo poptávajícího, oznámí to správci skupiny spolu s kopií reklamovaného příspěvku, konverzace apod. Správce po posouzení situace může člena ze skupiny vyloučit a trvale zablokovat. Pro tyto účely využívejte funkci “nahlásit” !

8) Ve skupině je zakázáno

  • Sdílet vlastní inzerát přidaný v této skupině za účelem “topování” inzerátu (inzerát může být opětovně přidán, avšak nejvýše jedenkrát týdně).
  • Inzerovat a propagovat soutěže, půjčky, léky, erotické pomůcky, jiné fb skupiny, řetězové zprávy apod.
  • Kopírovat nabídky z jiných inzertních portálů (Bazar, SBazar, Mimibazar, Sashe, Bazoš apod.).
  • Vytvářet duplikáty stejného inzerátu.
  • Spamovat v komentářích.
  • Nadávat, osočovat, či jinak urážet ostatní členy skupiny.
  • Aukce.

9) Tato skupina není určena pro prodej dětského zboží, jako např. dětské oblečení a obuv, kočárky, dětská výživa, kojenecké potřeby, hračky apod. Příspěvky tohoto typu budou bez varování mazány a v případě opakovaného vkládání bude nabízející ze skupiny vyloučen.

10) Všechny pracovní nabídky musí být specifikovány co do náplně práce a konkrétního zaměstnavatele. Inzerovat nabídky práce s jakoukoliv formou vstupního poplatku pro uchazeče jsou přísně zakázány a povedou k trvalé blokaci nabízejícího.

11) Za celý průběh transakce zodpovídá prodávající a kupující. Případné problémy s produktem si řešíte jen mezi sebou.

Správci skupiny si vyhrazují právo v případě porušení výše uvedených pravidel kohokoliv vyloučit a při opakovaném porušení pravidel trvale zablokovat, a to bez předchozího upozornění.

Vítáme jakékoliv podněty, které povedou ke zlepšení fungování této skupiny.

Přejeme vám příjemné nakupování!